گزارشی از تمرين تيم استقلال

تيم استقلال يک روز پس از برتري مقابل نماينده قطر از ساعت 17:30 برنامه‌هاي آماده سازي خود را جهت ديدار مقابل العين امارات آغاز کرد. در تمرين امروز آبي‌پوشان فرهاد مجيدي، حنيف عمران زاده، مجتبي جباري و ساموئل حضور نداشتند ضمن آنکه ميرشاد ماجدي سرپرست اين تيم نيز به محل تمرين نيامد.


esteghlal

به گزارش فارس، علي پيرواني فرزند شاغلام (غلامحسين پيرواني) در تمرين امروز آبي‌پوشان حاضر بود. وي در گوشه‌اي از زمين نشسته و تمرينات تاکتيکي استقلال را نظاره مي‌کرد.

*قبل از آغاز تمرين بازيکنان تيم استقلال اقدام به زدن ضربات آزاد مي‌کردند که آرش برهاني در اين برنامه به عنوان دروازه‌بان درون دروازه ايستاد. نکته جالب اينجا بود که بازيکنان استقلال نمي‌توانستند به وي گل بزنند.

*قبل از آغاز تمرين امروز جواد نکونام براي دقايقي با ستار همداني صحبت کرد. وي از ناحيه کمر احساس ناراحتي مي‌کرد و پس از مشورت با دکتر نوروزي که به تازگي از انگلستان برگشته است محل تمرين را ترک کرد.

*هنگامي که هنوز تمرين آغاز نشده بود بازيکنان در خصوص پاداش‌هاي دو ميليون توماني باشگاه با يکديگر صحبت و شوخي مي‌کردند. آنها از مجيد صالح زمان واريز پاداش ها را مي‌پرسيدند.

*در هنگام برگزاري تمرين استقلال سر و صداي پيست اتومبيل‌راني باعث ايجاد مزاحمت مي‌شد ولي بازيکنان مجبور بودند با همين شرايط تمرين کنند.

*امير قلعه‌نويي که با لباس شخصي به محل تمرين آمده بود نظاره‌گر تمرين شد و تنها در بخشي از کارهاي تاکتيکي نکات لازم را به بازيکنان گوشزد مي‌کرد.

*بازيکناني که در ترکيب اصلي استقلال در مسابقه روز گذشته حضور داشتند بعد از گذشت 20 دقيقه تمرينات ريکاوري ورزشگاه را ترک کردند. بقيه بازيکنان در قالب دو گروه به فوتبال درون تيمي پرداختند که مهدي رحمتي در اين بازي به عنوان مهاجم به ميدان رفت.

*قرار است تمرينات تيم استقلال صبح فردا در سالن وزنه آکادمي ملي المپيک برگزار شود و بازيکنان اين تيم روز جمعه به استراحت خواهند پرداخت. تيم استقلال روز يکشنبه تهران را به مقصد امارات ترک مي‌کند تا به ديدار العين برود.

 

پست ثابت