ستاره ها و فرزندان‌شان در دنیای مدلینگ

آیرلند بالدوین 17 ساله، دختر الک بالدوین و کیم باسینگر، یکی از چهره های جدیدی است که وارد دنیای مدلینگ می شود. برای اکثر جوانان، صنعت مدلینگ جای رقابت بسیار سرسختانه ای است. ولی اگر والدین شما مشهور باشند، مسیر هموارتری برای ورود به این دنیا خواهید داشت. علاوه بر بالدوین، جرجیا می جاگر، دنیلین برکهد، دری همینگوی و فرزندان چهره های دیگر سینما، از راه ژن های معروف خود پول در می آورند.

155413_391

آیرلند بالدوین

دختر 17 ساله الک بالدوین در آژانس IMG Models ثبت نام کرده است، یعنی همان آژانسی که نماینده کیت ماس، میراندا کر و کارلی کلاس است. آیرلند بالدوین که قدش 188 سانتیمتر است، در توئیتر خود نوشت: «حالا دیگه رسماً برای TwoManagement و IMGModels کار می کنم. خیلی خوشحالم و آماده ام که کارمو شروع کنم.» مادر او، کیم باسینگر زمانی مدل فورد، مدل شامپوی برک، کاورگرل و دختر فیلم جیمز باند بود.


155414_152

جرجیا می جاگر

جرجیای 21 ساله که کوچکترین دختر میک جاگر و جری هال سوپرمدل است، علیرغم آنکه قدش 173 سانتیمتر است، با آن مدل دهانش که شبیه پدرش است، برای خودش در دنیای مدلینگ حرفه ای شده و موفقیت های او شامل کمپین های بزرگی مانند H&M، لوازم آرایشی Rimmel و عطر Just Cavalli می شود. عکس او روی جلد مجله بریتانیایی بازار هارپر هم چاپ شده و اخیراً در فشن شوی پاریس برای برند لوئی ویتون روی پودیوم قدم گذاشته است.


155415_209

دنیلین برکهد

دختر 6 ساله آنا نیکول اسمیت مرحوم، وقتی در تبلیغ کودکان Guess ظاهر شد، سر و صدای زیادی به پا کرد. پدر او، لری برکهد، از حرفه مدلینگ دخترش به یاد مادر مرحومش دفاع کرد.


155416_603

کایا جربر

سیندی کرافورد سوپرمدل، پس از آنکه دختر 10 ساله اش، کایا، در کمپین خط تولید کودک ورساچه، ظاهر شد، حرفه مدلینگ او را متوقف کرد. چون کرافورد معتقد است که او هنوز خیلی کوچک است (خود او در 16 سالگی حرفه مدلینگ خود را شروع کرد). او می گوید اگر دخترم 17 سالش شود و بخواهد این حرفه را انتخاب کند، من چیزی ندارم بگویم. پدر کایا، راندی جربر، مدل سابق و غول دنیای تجارت است.


155417_965

رومیو بکهام

پسر 10 ساله ویکتوریا و دیوید بکهام، حرفه مدلینگ خود را در کمپین کلکسیون بهار 2013 بربری آغاز کرد و در کنار مدل های بزرگسال ظاهر شد. ویکتوریا بکهام قبل از آنکه عضو گروه Posh Spice شود، یک مدل بود و بعد از آن هم سفیر برند دی اند جی شد. او حالا خط تولید پوشاک خودش را دارد و دیوید بکهام هم در تبلیغات برندهای H&M و جورجیو آرمانی ظاهر شده است.


155418_690

ایوا سامبورا

ایوا عیناً شبیه مادرش هدر لاکلیر، مدل بلوندی که در “Dynasty” و “Melrose Place” بازی کرد، است. پدرش، ریچی سامبورا، همسر سابق لاکلیر، مدتها سر گیتاریست گروه Bon Jovi بود. این دختر 13 ساله حالا از ژن هایی که از این دو به ارث برده، به حرفه مدلینگ مشغول است و اولین کارش در فشن شوی خط تولید پدرش، White Trach Beautiful، در سال 2010 بود.


155419_987

رایلی کیو

دختر 24 ساله لیزا ماری پریسلی و بزرگترین نوه الویس پریسلی، دارایی خالصی به ارزش 20 میلیون دلار دارد. رایلی تابحال برای دولچه و گابانا و دیور، مدل بوده و در فیلم “The Runaways” نقش ماری کوری را بازی کرده است. چشمان او شبیه پدربزرگس، الویس است.


155420_105

کورین بیشاپ

وقتی جیمی فاکس، با دخترش کورین در مراسم اسکار حضور یافت، خیلی ها را متعجب کرد. نام واقعی جیمی فاکس، اریک بیشاپ است. کورین 18 ساله حرفه مدلینگ خود را با مجله امریکن چیرلیدر آغاز کرد.


155421_264

داکوتا جانسون

داکوتا دختر ملانی گریفیث و همسر سابقش دان جانسون، یک دختر کالیفرنیایی است. این خانم 22 ساله برای Uniqlo و Oliver Peoples مدل بوده و در فیلم هایی همچون “The Social Network” و “21 Jump Street” بازی کرده است. مادربزرگ داکوتا، همان دختر بلوند فیلم “پرندگان” آلفرد هیچکاک، یعنی تیپی هدرن است. گویا چهره زیبا در این خانواده ارثی است.


155422_804

شارلوت کاسیراگی

کاسیراگی فقط یک دختر شگفت انگیز نیست، او نوه گریس کلی و چهارمین نفر در صف پادشاهی موناکو است. این اسب سوار ماهر اخیراً در کمپین بهار 2013 روسری های گلدار گوچی ظاهر شد. او به پول مدلینگ نیازی ندارد، زیرا خود او 5.7 میلیارد دلار می ارزد.


155423_934

 

دری همینگوی

بله، دری نوه رمان نویس امریکایی، ارنست همینگوی است. این دختر 25 ساله در 16 سالگی برای مدل های فورد ثبت نام کرد و تابحال برای برندهایی همچون کالوین کلاین، شانل و ژیوانشی مدل بوده و در کمپین های گوچی، والنتینو، شانل و ژان پل گولتیه ظاهر شده است.

منبع : برترین ها

پست ثابت